Firma TommySound Production od początków swojego istnienia za swój główny cel stawiała sobie profesjonalizm i najwyższą jakość oferowanych przez siebie usług. Nasza firma wciąż się rozwija chcąc sprostać rosnącym wymaganiom wciąż zmieniającego się rynku audio-wizualnego.

W pierwszym kwartale 2017 roku firma podjęła decyzję o współpracy z 3-ema najlepszymi markami w branży.
Kontynuując współpracę z marką VanDamme - światowego lidera na rynku profesjonalnych kabli audio, video i data - poszerzyliśmy ofertę o wszelkie dostępne modele kabli VanDamme, w każdej kolorystyce. Natomiast po ponad 2 letniej współpracy z Highlite International producentem marek Showtec i Dap Audio firma TommySound Production zajęła się dystrybucją na naszym rynku innowacji tej firmy serii Infinity - profesjonalnego oświetlenia scenicznego dla najbardziej wymagających. Seria Infinity pojawiła się na europejskim rynku z początkiem 2016 roku zyskując przychylne opinie i wysokie oceny jakości.Jest to sprzęt stworzony z myślą o i dla profesjonalistów.
Najważniejszym momentem I kwartału 2017 roku stał się dzień 6 marca kiedy to TommySound Production został wyłącznym dystrybutorem na rynek Polski referencyjnych systemów nagłośnieniowych hiszpańskiego producenta Amate Audio. Innowacje w dziedzinie audio wprowadzone przez markę Amate Audio poruszyły światowy rynek, a ich mocna pozycja na rynku jest już pewnego rodzaju wyznacznikiem jakości. Amate Audio to firma rodzinna z 45 letnim doświadczeniem na rynku. Firma wdraża najnowsze zintegrowane technologie zaprojektowane specjalnie pod kątem wydajności i jakości dźwięku, dlatego też systemy Amate Audio to najwyższa półka w dziedzinie systemów nagłośnieniowych.

TommySound Production prowadzi działalność handlową, import i sprzedaż marek Amate Audio, Infinity i VanDamme.


Wszelkich informacji o produktach udziela:

Tomasz Stępień
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 667 792 811

Zapytania dotyczące współpracy prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.